• 0930 5555 920
 • 03191010801
 • اصفهان، بین چهاراه پنج رمضان و وفایی،پاساژ قائم، سامانه پیامکی رایکا

پنل اس ام اس با پایین ترین تعرفه در کشور.

بهترین پنل اس ام اس همراه بابانک شماره به روز کل کشور ، اپلیکیشن،خطوط،خدماتی و سیمکارت جهت ارسال به بلک لیست سیاه

پنل پیامکی رایکا اس ام اس، شیوه­ای نوین و مدرن و کاملا تضمینی برای جذب مشتری و دسترسی به بازار هدف در سریع­ترین زمان ممکن و بدون اختلال است که با تعرفه ­های پیامکی بسیار مقرون به صرفه و رقابتی یکی از عالی­ ترین گزینه­ ها برای شما محسوب می­شود. با انتخاب و خرید پنل پیامکی رایکا اس ام اس، تنها چند دقیقه با موفقیت و رونق کسب و کار خود فاصله دارید.

آموزش ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه

 • سه شنبه 27 اسفند 1398
 • 0:20

آموزش ارسال پیامک از طریق سامانه پیامکی رایکا اس ام اس


رایکا اس ام اس از جمله مهم­ترین و بزرگ­ترین پنل­ های پیامکی کشور که با قابلیت­های بسیار گسترده و فراوان توانسته مشتریان بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند و با درخواست هزینه­های پایین و پشتیبانی عالی و 24 ساعته بتواند در مدت زمان کمی به جایگاه بسیار خوبی دست پیدا کند. به هر روشی که مایل باشید می­توانید با خرید پنل پیامکی ما نسبت به ارسال پیامک اقدام کنید.

رایکا اس ام اس، پنلی با قابلیت­ های فراوان برای همه

رایکا اس ام اس از جمله پنل­های پیامکی کشور با صدها نماینده و ده­ها کادر پرسنلی و پشتیبان یکی از معتبرترین و بهترین پنل­های پیامکی را در اختیار دارد که توانسته از طریق قابلیت­های مختلف و بسیار بالای خود مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کرده و با تعرفه­های پایین­تر و پشتیبانی 24 ساعته رضایت بالای مشتریان را کسب کند. در ادامه قصد داریم برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با رایکا اس ام اس به توضیح­ قابلیت­ها و امکاناتی که با خرید این پنل پیامکی نصیب شما خواهد شد بپردازیم با ما همراه باشید.

قابلیت­های مختلف پنل پیامکی رایکا اس ام اس به شرح زیر هستند:


ارسال پیام تکی:

در ارسال سریع با اضافه کردن یک یا چندین شماره به صورت تایپ کردن یا کپی در لیست گیرندگان پیام می توانید پیامک مورد نظرتان را سریع ارسال نمایید.

اموزش ارسال پیامک تکی با سامانه رایکا اس ام اس

برای ارسال پیام تکی، کافی است؛ در قسمت اضاف کردن گیرنده، شماره مورد نظر خود را تایپ کرده و سپس درکادر مربوط به متن، متن پیامتان را تایپ نموده و بعد از انتخاب سرشماره،بر روی قسمت ارسال کلیک کنید تا ارسال انجام شود.

توجه فرمایید پیامک های فارسی 70 و انگلیسی 160 کاراکتر می باشد. در صورت تایپ پیش از تعداد معین (کاراکتر در صفحه) هزینه پیامک افزایش می یابد. (در پایین این کادر تعداد کاراکتر و صفحه تایپ شده نمایش داده می شود)


ارسال منطقه ای کشوری:

در صورتی که بازار هدف شما منطقه ا­ی خاصی از تهران یا شهر خاصی هست به عنوان مثال صاحب یک فروشگاه بزرگ هستید و قصد دارید تبلیغات انجام دهید می­توانید از قابلیت ارسال منطقه ­ای استفاده کرده و فقط برای دارندگان موبایل منطقه­ ای مورد نظر متن تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.

آموزش ارسال منطقه ای کشوری:

آموزش ارسال پیامک انبوه با رایکا با توجه به سر شماره ها و تقسیمات مخابراتی کشوری:

1-روی گزینه ی ارسال کشوری کلیک کنید
2- روی منطقه ای کشوری مورد کلیک کرده و در بخش اضافه کردن گیرنده.
گیرندگان خود را انتخاب کنید.

در این بخش دوگزینه برای شما نمایش داده میشود ارسال کلی وارسال بر اساس پیش شماره؛ درصورتی که می خواهید به پیش شماره خاصی به طور مثال فقط به شماره های 0912کد1 ارسال داشته باشید؛ روی گزینه پیش شماره کلیک کرده و در غیر اینصورت از ارسال کلی استفاده نمایید.

برای ارسال کلی در سامانه رایکا اس ام اس ،روی ارسال کلی کلیک کرده و در کادر باز شده، استان خود را انتخاب و نوع شماره خود را مشخص نمایید.
سپس شهرستان خود را انتخاب کنید که شماره های آن شهر برای شما نمایش داده خواهد شد.
درصورتی که قصد ارسال پیام به همه آنها را دارید، تایید را بزنید. درصورتی که به تعدادی از آنها قصد ارسال پیامک دارید می توانید روی گزینه ی تفکیکی کلیک کرده و از ردیف1یعنی از اولین شماره وبه تعداد هر عددی که قصد ارسال را دارید، وارد نمایید.
بطور مثال بار اول از ردیف1به تعدا2000عدد؛ دوم از ردیف2000به تعداد3000عدد؛ بعد از ردیف5000به تعداد ....سپس تایید نمایید.

و درصورتی که قصد ارسال بر اساس پیش شماره را دارید به همین ترتیب اقدام نمایید؛ فقط با این تفاوت که می توانید پیش شماره دلخواه خود را انتخاب کنید.


ارسال پیامک انبوه با رایکا اس ام اس

2- ارسال کد پستی:

از طریق این قابلیت ارسال پیامک­ های انبوه از طریق لیستی از کد پستی­های معتبری که در دست دارید انجام خواهد شد و از این طریق به شماره موبایل ثبت شده و مرتبط با آن پیامک شما ارسال می­گردد.

آموزش ارسال در سامانه رایکا اس ام اس بر اساس کد پستی کشوری:

آموزش ارسال در سامانه رایکا اس ام اس بر اساس کد پستی کشوری:

برای ارسال بر اساس کدپستی، روی ارسال کشوری کلیک کرده وسپس روی ارسال کدپستی کشوری و سپس روی گزینه اضافه کردن کلیک نمایید. در کادر باز شده می توانید استان خود را انتخاب نمایید.

در این بخش کد پستی استان شما نمایش داده می شود، درصورتی که قصد ارسال به یکی از شهرستان های این استان یایکی ازخیابان های استان یا شهرستان را دارید، می توانید از بخش نقشه کدپستی در پنل خود یاکدپستی شهرستان ها در سامانه رایکا اس ام اس یا ازطریق گوگل جستجو نمایید.

بعد از پیدا کردن کدپستی آن را دربخش کدپستی وارد کنید، سپس در بخش ارسال تفکیکی، تعداد شماره هایی که قصد ارسال به آنها را دارید مشخص کنید. آموزش کامل این بخش را در آموزش ارسال منطقه ای کشوری توسط سامانه رایکا اس ام اس داده ایم.

سپس روی گزینه ی اضافه کردن، کلیک نمایید و سر شماره ی مورد نظر خود را انتخاب کنید و متن پیام خود را تایپ کرده و روی بخش ارسال کلیک نمایید.

آموزش ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی

3- رده­ سنی و جنسیت:

شما می­توانید شماره­هایی که قصد ارسال پیامک به آنها را دارید براساس سن و جنسیت تفکیک کنید و سپس متن خود را ارسال کنید یا حتی می­توانید ترکیبی عمل کنید به عنوان مثال یک منطقه ­ی خاصی را انتخاب کرده و سپس برای رده­ی سنی نوجوانان آن پیامک خود را ارسال کنید.


آموزش ارسال رده­ سنی و جنسیت:

در این بخش چند گزینه همچون

ارسال ایرانسل منطقه ای کدپستی

ارسال پیش شماره سن و جنسیت

ارسال سن و جنسیت کدپستی

ایرانسل منطقه ای جنسیت و...

وجود دارد که برای استفاده از این بخش میتوانید از آموزش ارسال کدپستی استفاده نمایید.8- ارسال کدپستی همراه اول:

در این روش هم برحسب کدپستی به کلیه­ ی شماره­ موبایل­ های همراه پیامک تبلیغاتی ارسال می­کنید.


ایرانسل منطقه­ ای پیش شماره و سن و جنسیت:

در این روش به همه ­ی شماره موبایل­ های ایرانسل در یک منطقه ­ی خاص متن پیامکی شما ارسال می­شود که قابلیت جالبی است.


4- ارسال از روی نقشه یا پیامَپ:

در این روش به شما این امکان داده شده تا از روی نقشه­­ی گوگل نواحی خاصی را مشخص کنید تا پیامک شما ارسال شود و تقریبا مشابه با ارسال از طریق کدپستی میباشد.


5- ارسال پیامک صوتی:

یکی از امکانات رایکا اس ام اس که در همه­ی پنل­های پیامکی وجود ندارد، ارسال پیامک صوتی است. از این طریق شما می­توانید متن و پیام خود را به صورت کاملا واضح و شفاف و بدون هیچ گونه ابهامی حتی به شماره تلفن­های ثابت نیز ارسال کنید! همچنین در صورتی که پیام شما منتقل نشود هزینه بازگشت خواهد خورد.


6- ارسال دکل B.T.S:

در این روش می­توانید بسته به نوع شهر دکل مخابراتی منطقه­ی خاصی را انتخاب کنید و به کلیه­ی شماره موبایل­هایی که در طی هفته­ی گذشته از آن خدمات گرفته­اند را پیدا کنید و به آنها متن تبلیغاتی خود را ارسال کنید که برد مفید این دکل­ها بین 20 تا 60 کیلومتر است و این یعنی امکان آنتن گرفتن تا این محدوده از آن وجود دارد و به کلیه­ی موبایل­های این محدوده پیامک شما ارسال خواهد شد.

7-

آموزش ارسال پیامک بر اساس مشاغل در سامانه رایکا اس ام اس :

یکی از قابلیت­های عالی پنل ما این است که با خرید پنل پیامکی ما به بانک شماره موبایل اصناف مختلف هم دسترسی پیدا می­کنید و مثلا می­توانید به شماره موبایل افراد شاغل در صنف نانوایی در یک استان خاص پیامک ارسال کنید.


آموزش ارسال مشاغل :


برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی به مشاغل، در بخش ارسال کشوری روی ارسال مشاغل کلیک کرده؛ سپس روی گزینه ی اضافه کردن شماره کلیک کنید و در کادر باز شده مشاغل خود را از دسته، شاخه و زیر شاخه انتخاب کرده و از بخش تفکیک، تعداد شماره های گیرنده را انتخاب کنید و تایید نمایید؛ سپس متن خود را تایپ کرده وروی گزینه ارسال کلیک کنید.

9- ارسال از دفترچه تلفن و اکسل:

روش جالبی که اکثرا سازمان­ها و شرکت­ها در یک فایل اکسل یا دفترچه تلفنی که در سامانه­ ی پیامکی ما ایجاد کرده ­اند به صورت خودکار و طبق برنامه ریزی پیامک انبوه ارسال می­کنند.

آموزش ارسال از دفتر چه تلفن با سامانه رایکا اس ام اس:

برای این کار در بخش ارسال پیامک، وارد بخش ارسال از دفترچه تلفن شوید و ازبخش اضافه کردن، شماره دفترچه تلفن خود را انتخاب کنید و سپس تایید نمایید و متن پیام خود را تایپ کرده و انتخاب سرشماره نمایید و ارسال خود را انجام دهید.


آموزش ارسال از اکسل با سامانه رایکا اس ام اس:

برای این کار دربخش ارسال پیامک، وارد بخش ارسال از اکسل شوید و از بخش اضافه کردن، شماره اکسل خود را انتخاب کرده و سپس آپلود نمایید و پس از تایید، متن پیام خود را تایپ کرده و انتخاب سرشماره نمایید و ارسال خود را انجام دهید.


11نقشه ی کدپستی:

این قابلیت دقیقا مشابه با ارسال کدپستی است ولی با این فرق که اگر کدپستی منطقه­ ی مورد نظر را ندانید می­توانید به نقشه­ ی گوگل رفته و از طریق آن کدپستی را انتخاب و پیامک­ های خود را ارسال کنید.

برای این کار به بخش ارسال کشوری نقشه کدپستی مراجعه فرمایید

12 ارسال تکی و به مخاطبین گوشی:

یکی از قابلیت ­های پنل پیامکی ما این است که علاوه بر ارسال انبوه امکان ارسال تکی و به مخاطبین هم وجود دارد.

آموزش ارسال تکی و به مخاطبین گوشی:

ش شما میتوانید مخاطبین خود را در دفترچه تلفن یا اکسل ذخیره نمایید و اقدام به ارسال پیامک کنیدهمچنین میتوانید ازطریق سایت های تبدیل مخاطبین گوشی موبایل به اکسل مخاطبین خود را بصورت یکجا به فایل اکسل اضاف نمایید.


13ارسال نظیر به نظیر:

در این بخش بر اساس تعداد پیامک های متفاوت و یا افراد متفاوتی که میخواهید برای آنها پیامک ارسال کنید میتوانید جعبه بسازید . تعداد جعبه های مورد نیاز خود را در کادر مربوطه وارد نمایید و اضافه کن را کلیک کنید

آموزش ارسال نظیر به نظیر با سامانه رایکااس ام اس:

برای ارسال نظیر به نظیر به بخش ارسال پیام، ارسال نظیر به نظیر مراجعه کنید و جعبه مورد نظر خود را بسازید و پس از ساخت جعبه خود، مراحل بعد مانند روش های ارسال جمعی دیگر است.

آموزش ارسال کلمات کلیدی یا همان هوشمند با سامانه رایکااس ام اس:

این قابلیت برای کسانی است که می­خواهند یک فرمت کلی متن را برای افراد زیادی بفرستند ولی در آن یک یا دو کلمه را تغییر دهند مثل نام و نام خانوادگی افراد، که با این ویژگی به راحتی امکان پذیر است.

14 آموزش ارسال کلمات کلیدی یاهمان ارسال هوشمند:

برای ارسال هوشمند یاکلمات کلیدی به بخش ارسال پیام/ارسال هوشمند رفته و یکی از دفترچه تلفن های خود را یا تعدادی از شماره های یک دفترچه تلفن را انتخاب نمایید.

آموزش ساخت دفترچه تلفن پنل اس ام اس

ساخت دفترچه تلفن:

در این قسمت لیست دفترچه تلفن های موجود ، برای شما نمایش داده میشود و همچنین شما قادر به افزودن گروه جدید ، حذف و ویرایش گروهها میباشید. توجه نمایید که ایجاد گروه جدید مستلزم آن است که قبل از آن فیلدهای مورد نظرتان را در بخش مدیریت فیلد ها ایجاد نمایید.

آموزش ساخت دفتر چه تلفن با سامانه رایکا اس ام اس:

برای این کار در بخش امکانات/ فیلد های اضافی، فیلد خود راساخته و سپس در بخش دفترچه تلفن ها /ساخت دفترچه تلفن جدید دفترچه تلفن خود را ساخته و از بخش افزودن شماره، شماره های خود را اضافه نمایید.لازم به ذکر است ازاین بخش می توانید شماره تلفن های ذخیره در اکسل را از بخش افزودن از فایل نیز اضافه نمایید.

15- گزارشات ارسال:

با این قابلیت پنل ما می­توانید گزارش ارسال بگیرید و ببینید پیامک­های شما برای چه کسانی ارسال شده و یا نشده و یا چه کسانی دستگاه آنها خاموش بوده و یا شماره اشتباه بوده است.

برای این کار دربخش گزارشات روی یکی گزینه ی مربوطه کلیک کنید در این بخش

ارسال تکی" گزارش گروهی.گزارشات مالی و... وجود دارد

1 پیام دریافتی:

با این قابلیت می­توانید دریافت پیامک هم داشته باشید که یکی از قابلیت ­های منحصر بفرد پنل پیامکی رایکا اس ام اس است.

در بخش گزارشاتات پیام های شما قابل نمایش میباشد

17- پاسخگوی خودکار:

لازم نیست حتما برای پاسخگویی به پیام­ های دریافتی خود پای سیستم باشید. می­توانید متن پاسخ خودکار را تعیین کنید تا هر موقع پیامکی ارسال شد، سیستم به صورت خودکار پاسخ ارسال کند.

آموزش تنظیم متن پاسخگو خودکار:

دربخش گزارشات متن و شماره دریافتی و ارسالی خود راتنظیم نمایید.


1 نوبت دهی:

این سرویس امکانات مختلف و قابل تنظیمی دارد که در اینجا با برخی از آن‌ها آشنا می‌شویم. به طور کلی برای استفاده از این پنل پس از ایجاد یک نوبت دهی جدید و تنظیم آن، بر روی آیتم روزها کلیک کرده و روزها و ساعات مورد نظر را تنظیم نمائید. سپس مخاطب با ارسال کلیدواژه‌های "نوبت" می تواند نوبت‌های خالی را رزرو نمائید. و شما هم برای مشاهده نوبت های رزرو شده روی آیتم نوبت‌ها کلیک نمائید.

آموزش افزودن نوبت دهی خودکاربا سامانه رایکا اس ام اس:

برای افزودن نوبت دهی خودکار به بخش ابزار هوشمند رفته و بر روی گزینه ی افزودن نوبت کلیک کرده و در کادر باز شده سرشماره،.نام سیستم نوبت دهی و تاریخ.متن و...را تنظیم نمایید.

20- گزارشات مالی:

با این گزینه می­توانید پرداخت­ها و هزینه ­های برگشت داده شده را مشاهده کنید.

این امکان در بخش گزارشات ارسال نیز وجود دارد

21- وب سرویس:

از طریق این قابلیت می­توانید در بستر اینترنت و از طریق وب سایت و برنامه ­های کاربردی اقدام به دریافت و ارسال پیامک کنید.

آموزش دانلود افزونه های وبسرویس:

برای دریافت افزونه ها در بخش وبسرویس/افزونه ها مراجعه کنید

افزونه های موجود

افزونه پیامک گرویتی فرم PRO

افزونه پیامک WHMCS

از این افزونه جهت ارسال پیامک های افزونه گرویتی فرم فارسی میتوانید استفاده نمائید .

لطفا افزونه را آپدیت نـفرمائید


(نوع یک)

از این افزونه جهت ارسال پیامک اطلاع رسانی (تمدید و فاکتور و ....) اسکریپت WHMCS میتوانید استفاده نمائید


افزونه پیامک WHMCS

(نوع دوم)

این افزونه نوع دوم افزونه WHMCS جهت ارسال پیامک اطلاع رسانی (تمدید و فاکتور و ....) میباشد.

از این افزونه جهت تایید شماره موبایل کاربران WHMCS میتوانید استفاده نمائید .


افزونه وریفای شماره موبایل WHMCS

نسخه جدید (5.2.2) افزونه ارسال پیامک وردپرس. درگاه PayamMatni را انتخاب نمائید
لطفا افزونه را آپدیت نـفرمائید


افزونه وردپرس 5.2.2

نسخه قدیمی (2.5.4) افزونه ارسال پیامک وردپرس. درگاه PayamMatni را انتخاب نمائید
لطفا افزونه را آپدیت نـفرمائید


افزونه وردپرس 2.5.47

جدیدترین نسخه (4.1.2) افزونه حرفه ای پیامک ووکامرس.
وب سرویس را PayamMatni را انتخاب نمائید. لطفا افزونه را آپدیت نـفرمائید

فزونه پیامک دیجیتس نسخه جدید
وب سرویس را PayamMatni را انتخاب نمائید.
لطفا افزونه را آپدیت نـفرمائید


افزونه ووکامرس 4.1.2

افزونه دیجیتس

افزونه ارسال پیامک محصولات اسکریپت فروش آنلاین فریر Freer

افزونه فریر

کد ورود اختصاصی

از این نمونه کد برای ورود اختصاصی به پنل جهت درج در سایت و... میتوانید استفاده کنید. به جای لینک PayamMatni.com میتوانید آدرس سامانه خود وارد نمائید

22- فایل آموزش پنل:

در انتها توجه شما را به فایل آموزشی پنل جلب می­کنیم تا هر زمان نیاز به راهنمایی داشتید بتوانید از طریق آن نحوه ­ی کار با قابلیت مورد نظر را آموزش ببینید.

راهنمایی هربخش وجود دارد


با رایکا اس ام اس هیچ مشکلی در ارسال پیامک انبوه و حتی تک نخواهید داشت.

پنل پیامکی رایکا اس ام اس جامع و با تعرفه­ ی عالی


تلفن پشتیبانی: 03191010801


منبع: رایکا اس ام اس

موضوعات: لیست پنل ها,
 • بازدید : 2117
 • امتیاز : 3
 • نظر شما :
 • نام:
 • ایمیل:
 • وب سایت:
 • متن:
 • کد امنیتی: ریست تصویر
ساخت وبلاگ تالار تجهیزات نمازخانه متن مقاله دل نوشته تحقیق چیستان مجله مثبت زندگی سبد پلاستیکی خرید وسایل شهربازی موتورسازی سیار تولید کننده دیگ بخار تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارچه برزنت اسپیس مجله زندگی بهتر تعمیر ماشین شارژی نوار خطر خرید نایلون حبابدار نایلون حبابدار خرید استند فلزی خرید نظم دهنده لباس انجام پروژه متلب خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]